Veterinární nemocnice Český Brod

Veterinární nemocnici najdete v Českém Brodě na adrese Klučovská 1280. Tato veterinární nemocnice byla založena už v 80. letech minulého století a naplno funguje do dneška. Nutno podotknout, že během let prošla nemocnice nejen velkou rekonstrukcí samotných prostor, ale i velkým rozvojem nabízených služeb a péče o zvířata, pro která jsou tu pracovníci především. Nemocnice se zaměřuje jak na zvířata malá, tak i ta velká chovná. Zkrátka a dobře nikdo nezůstane bez pomoci.

V nemocnici se nachází hned několik oddělení včetně příjmové ambulance, stomatologie, sonografie nebo oddělení zobrazovacích metod. Veterinární nemocnici je třeba navštěvovat během ordinačních hodin, které jsou stanoveny od pondělí do pátku. Během víkendu se zde slouží pohotovost. Během víkendů, kdy je zajišťována pohotovost pro vaše miláčky je třeba myslet na to, že si budete muset za ošetření připlatit. Ceník včetně přesných ordinačních hodin najdete přímo na internetových stránkách veterinární nemocnice v Českém Brodě.

Veterinární nemocnice je zcela vybavena a to nejen co se týče samotných přístrojů a pomůcek k ošetření, ale i co se týče samotného týmů lékařů a sester. Veterinární nemocnice v Českém Brodě je zkrátka a dobře určena pro každého, kdo chce, aby bylo o jeho domácího mazlíčka dobře postaráno.

Komentáře jsou uzavřeny.