Veterinární ordinace České Budějovice

Dobrá veterinární ordinace nemůže chybět v žádném městě. Výjimkou tak nejsou ani České Budějovice, kde se veterinárních ordinací nachází hned několik. Jak vybrat tu správnou? To jen velmi těžko radit, nejlepší je pochopitelně vlastní zkušenost nebo reference vašich nejbližších. Jednou z mnoha osvědčených klinik je i veterinární ordinace Vltava.

Veterinární ordinace Vltava

Veterinární ordinace Vltava má celkem dvě pobočky v Českých Budějovicích a byla založena už v roce 1998. V ordinacích působí celkem pět specializovaných a vzdělaných veterinárních lékařů, kteří jsou sedm dní v týdnu připraveni pomoci vašemu domácímu mazlíčkovi. Ordinační hodiny jsou stanoveny v přesných časech na internetových stránkách ordinace, ale věřte, že je pro vás otevřeno každý den do večerních hodin. Mimo jiné se na stránkách můžete informovat o tom, jak je poskytována péče pro nemocná zvířata.

Veterinární ordinace má pochopitelně k dispozici veškerou moderní techniku a zařízení, které slouží ke správnému vyšetření vašeho domácího mazlíčka. Ordinace poskytuje specializovaná vyšetření jako je stomatologie, geriatrie, urologie, oftalmologie a další vyšetření. Jejich kompletní seznam opět naleznete na internetových stránkách včetně postupů vyšetření a následné péče.

Nutno podotknout, že ordinace se zaměřuje pouze na malá zvířata, nikoli na chovná velká.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Ordinace ve městech a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.