Veterinární klinika Olomouc

I v Olomouci se najde odborná pomoc pro vaše domácí zvířata. Veterinární klinika funguje v Olomouci už od roku 1999 a má tak poměrně dlouhou historii.

Vzhledem k poměrně vysokému růstu nových zvířecích pacientů byla založena ještě jedna pobočka této kliniky, která poskytuje kompletní péči pro nemocné, zajišťuje prevenci a k dispozici má veškeré moderní vybavení a techniku k zajištění vyšetření zvířat.

Nemusíte se tak obávat, že by vaše zvířátko zůstalo bez odborné a kompletní pomoci a péče.

Kompletní služby pro vaše zvířata

Každý z nás si veterinární ordinaci vybírá podle něčeho jiného. Někteří podle zkušeností a dobrých referencí lékařů, někteří naopak podle rozsahu nabízených služeb. Veterinární ordinace v Olomouci jich poskytuje víc než dost.

  • výjezdy k nemocným
  • provádí operace
  • zajišťuje kompletní veterinární medicínu 
  • prodává krmivo pro zvířata 
  • provádí hospitalizaci 

Veterinární klinika se zaměřuje jen na malá zvířata, na poradenství v oblasti výživy jednotlivých plemen, jak stravovat dospělá plemena, ale nemocná atd. Zkrátka a dobře pomoci se zde dostane naprosto každému bez výjimky. Veterinární klinika v Olomouci má své vlastní internetové stránky, na kterých se můžete informovat nejen o ordinačních hodinách, ale i se například přečíst zajímavé články o tom, jak se správně starat o své domácí mazlíčky.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Ordinace ve městech a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.